06:00 Premiera Lubię filmy |
dramat ( CANADA 2022 ) Czas: 95min.
Obsada:
Isaiah Lehtinen
, Romina D'Ugo
, Percy Hynes White
, Krista Bridges
, Alex Ateah |
Reżyseria:
Chandler Levack
07:40 Montańska opowieść |
dramat ( UNITED STATES OF AMERICA 2021 ) Czas: 109min.
Obsada:
Haley Lu Richardson
, Owen Teague
, Gilbert Owuor
, Kimberly Guerrero
, Asivak Koostachin |
Reżyseria:
Scott Mcgehee
, David Siegel
09:35 Bar dobrych ludzi |
dramat ( UNITED STATES OF AMERICA 2021 ) Czas: 101min.
Obsada:
Ben Affleck
, Tye Sheridan
, Daniel Ranieri
, Lily Rabe
, Christopher Lloyd |
Reżyseria:
George Clooney
11:20 Rodzinny interes
kryminalny, dramat ( UNITED STATES OF AMERICA 1989 ) Czas: 109min.
Obsada:
Sean Connery
, Dustin Hoffman
, Matthew Broderick
, Rosanna DeSoto
, Janet Carroll
, Victoria Jackson
, Bill McCutcheon
, Deborah Rush
, Marilyn Cooper
, Salem Ludwig
, Rex Everhart
, James Tolkan
, Marilyn Sokol
, Thomas A. Carlin
, Tony DiBenedetto
Reżyseria:
Sidney Lumet
13:15 Słońce |
dramat ( AUSTRIA 2022 ) Czas: 84min.
Obsada:
Melina Benli
, Law Wallner
, Maya Wopienka
, Kerim Dogan
, Omar Ayub |
Reżyseria:
Kurdwin Ayub
14:45 Cios |
dramat ( NEW ZEALAND 2022 ) Czas: 94min.
Obsada:
Tim Roth
, Jordan Oosterhof
, Conan Hayes
, Abigail Laurent
, Wesley Dowdell |
Reżyseria:
Welby Ings
16:25 Montańska opowieść |
dramat ( UNITED STATES OF AMERICA 2021 ) Czas: 109min.
Obsada:
Haley Lu Richardson
, Owen Teague
, Gilbert Owuor
, Kimberly Guerrero
, Asivak Koostachin |
Reżyseria:
Scott Mcgehee
, David Siegel
18:20 Lubię filmy |
dramat ( CANADA 2022 ) Czas: 95min.
Obsada:
Isaiah Lehtinen
, Romina D'Ugo
, Percy Hynes White
, Krista Bridges
, Alex Ateah |
Reżyseria:
Chandler Levack
20:00 Electra |
animowany ( CZECH REPUBLIC 2023 ) Czas: 25min.
Reżyseria: Daria Kashcheeva
20:30 Premiera Gaz węży |
dramat ( CZECH REPUBLIC 2023 ) Czas: 107min.
Obsada:
Stanislav Majer
, Václav Vašák
, Mara Lukama
, Martin Pechlát
, Dalibor Buš |
Reżyseria:
David Jařab
22:20 Brutalny upał |
dramat ( CZECH REPUBLIC 2023 ) Czas: 72min.
Obsada:
Vincent Hospodářský
, Milan Mikulčík
, Zdeňka Petrová
, Václav Kopelec
, Ivana Uhlířová |
Reżyseria:
Albert Hospodářský
23:35 Sparta |
dramat ( AUSTRIA 2022 ) Czas: 94min.
Obsada:
Georg Friedrich
, Florentina Elena Pop
, Hans-Michael Rehberg
, Marius Ignat
, Octavian-Nicolae Cocis |
Reżyseria:
Ulrich Seidl
01:15 Christiane F. |
dramat, biograficzny ( GERMANY 1981 ) Czas: 125min.
Obsada:
Natja Brunckhorst
, Thomas Haustein
, Jens Kuphal
, Rainer Wölk
, Jan Georg Effler |
Reżyseria:
Uli Edel
Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2024-05-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2024-05-18 dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.